WORKSHOP: Jak rozvíjet kariérové kompetence


 

12:30 - 13:30

zasedací místnost č. 145 (1. patro)


Petr Chaluš, Dům zahraniční spolupráce

 

 

 

 
Rozvíjíme sami sebe, vzděláváme se, učíme se praxí po celý život. Potřebujeme k tomu i dovednost uvědomit si a zvolit si, jakým směrem se chceme rozvíjet, v čem se dále vzdělávat. Workshop bude zaměřen na faktory ovlivňující naše kariérní rozhodnutí. Budou diskutovány pracovní a životní priority či osobnostní a kariérové dovednosti včetně volby vhodného zaměstnání.
 

 

 
TERMÍN OZNAČTE ČÍSLEM 1

 

Zbývající počet míst: 15
Pole označená (*) jsou povinná!

 

 

 

Odesláním registračního formuláře vyjadřuje registrovaná osoba souhlas se zpracováním osobních údajů, které poskytla dobrovolně v souvislosti s registrací na doprovodný program MayDay Career day. MayDay Career day se koná v rámci projektu May Day – Mobile researchers careers Attractive to Young scientists (H2020 – Grant Agreement No.: 740929), který je realizován za finanční podpory Evropské komise.

Registrovaná osoba vyjadřuje souhlas se zpracováním poskytnutých údajů a s tím, že až do odvolání souhlasu budou údaje zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „Zákon“) správcem Středisko společných činností, v. v. i., se sídlem Národní 1009/3, Praha 1, PSČ 110 00, IČO: 604 57 856 (dále jen „Správce“) za účelem (i) registrace na doprovodný program akce MayDay Career day; (ii) kontaktování registrované osoby v souvislosti s registrací na doprovodném programu akce MayDay Career day; (iii) evaluace akce MayDay Career day a monitoringu projektu; (iv) zasílání informací o pořádaných akcích a jiných aktivitách. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluje poskytovatel dobrovolně a může jej kdykoli bezplatně odvolat, a to na e-mailové adrese euraxess@ssc.cas.cz.