INDIVUDUÁLNÍ KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ

 

ATRIUM, celý den

 

Andrea Csirke
 
 

Přijďte se s kariérním poradcem poradit o své kariéře. Čeká vás individuální hodinová konzultace zaměřená na zhodnocení vaší aktuální situace, na stanovení priorit v dalším profesním životě a mnoho dalšího. Naučte se řídit svůj vlastní kariérový rozvoj.
 
Nabízíme pouze 3 individuální konzultace!

 

 
 
 
VYBRANÝ TERMÍN OZNAČTE ČÍSLEM 1

 

 

 

Zbývající počet míst: 0
Zbývající počet míst: 0
Zbývající počet míst: 0
Pole označená (*) jsou povinná!

 

 

 

Odesláním registračního formuláře vyjadřuje registrovaná osoba souhlas se zpracováním osobních údajů, které poskytla dobrovolně v souvislosti s registrací na doprovodný program MayDay Career day. MayDay Career day se koná v rámci projektu May Day – Mobile researchers careers Attractive to Young scientists (H2020 – Grant Agreement No.: 740929), který je realizován za finanční podpory Evropské komise.

Registrovaná osoba vyjadřuje souhlas se zpracováním poskytnutých údajů a s tím, že až do odvolání souhlasu budou údaje zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jen „Zákon“) správcem Středisko společných činností, v. v. i., se sídlem Národní 1009/3, Praha 1, PSČ 110 00, IČO: 604 57 856 (dále jen „Správce“) za účelem (i) registrace na doprovodný program akce MayDay Career day; (ii) kontaktování registrované osoby v souvislosti s registrací na doprovodném programu akce MayDay Career day; (iii) evaluace akce MayDay Career day a monitoringu projektu; (iv) zasílání informací o pořádaných akcích a jiných aktivitách. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluje poskytovatel dobrovolně a může jej kdykoli bezplatně odvolat, a to na e-mailové adrese euraxess@ssc.cas.cz.